Novinky

I. kolo KPD mladšího žactva

12.05.2011 00:28

V úterý 10. 5. závodili naši mladší žáci na Krajském přeboru družstev ve Frýdku - Místku. Přestože byla naše výprava pouze devítičlená (soupiska může čítat až 20 závodníků), chlapci zabojovali a v konkurenci dalších pěti družstev obsadili hezké třetí místo. Jednotlivé výsledky závodu naleznete zde.

Okresní kolo Poháru Rozhlasu

12.05.2011 00:08

Druhá fáze Poháru rozhlasu, tedy jeho okresní kolo, je za námi. Na naše mladší žákyně zde zbyly pouze neoblíbené bramborové medaile, zatímco mladší žáci si o stupínek polepšili a ze soutěže družstev si odnáší cenný bronz. Postupová kritéria však byla přísná a do krajského finále tak prošly pouze naše starší žákyně, které ve své kategorii zvítězily, a to ve složení Fialová, Fonioková, Kiszková, Korolová, Koyšová, Škutová, Štěpařová a Váchová. Celkové výsledky družstev a výkony našich atletů naleznete zde.

Týden plný závodů

08.05.2011 10:12

V následujícím týdnu 9. 5. - 15. 5. se zúčastníme celkem 5-ti závodu, přičemž jeden sami pořádáme:

Okresní kolo Poháru rozhlasu - pondělí 9.5. - sraz v 8:00 na školním hřišti (st. žačky, ml. žačky, ml. žáci)

I. kolo OPD ml. žactva - úterý 10.5. - sraz ve 13:15 na vlakovém nádraží (ml. žáci)

KIDS ATHLETICS - středa 11.5. - sraz v 13:30 na školním hřišti (přípravka)

I. kolo OPD st. žactva - čtvrtek 12.5. - sraz v 13:50 za Severkou (st. žáci, st. žačky)

MMaS ve vícebojích - 13.5. - 15.5. - informace budou upřesněny později (st. a ml. žactvo)

Pětiboj mladšího žactva

05.05.2011 21:57

Dnes se naše téměř kompletní mladší žactvo zúčastnilo pětiboje ve Vítkovicích. Pro všechny naše závodníky to byl první pětiboj v jejich krátkých atletických kariérách, přesto se množství disciplín nezalekli a předvedli velmi pěkné výkony. Nejvíce o sobě dal vědět celkový vítěz mezi mladšími žáky Kuba Valášek, který si vylepšil tři osobní maxima - na 60m zaběhl 8,49 s, na 800 m parádních 2:28,73 s a ve skoku dalekém předvedl 456 cm. Kompletní výsledky naleznete zde.

Městské kolo atletického čtyřboje

05.05.2011 21:47

Ve středu 4. 5. se na našem hřišti uskutečnilo městské kolo atletického čtyřboje. Uspěli jsme na výbornou, neboť jsme jakožto škola zvítězili ve všech kategoriích a postoupili tak do okresního kola. Mezi jednotlivci se z našich závodníků nejvíce prosadili vítězové jednotlivých kategorií - David Hájek (st. žáci), Dominika Váchová (st. žačky), Kuba Valášek (ml. žáci) a Magda Hrůzková (ml. žačky). Kompletní výsledky závodu naleznete zde.