Novinky

Městské kolo čtyřboje

25.04.2012 12:49

Prvním hromadným závodem letošní letní sezóny bylo v úterý 24.4. Městské kolo atletického čtyřboje. Na hřišti AO Slavia Havířov jsme postavili všechna čtyři družstva, z nichž rovnou tři vyhrála (st. žáci, st. žačky, ml. žáci), jen mladší dívky skončily druhé. Ve svých kategoriích zvítězili Kuba Valášek, Saša Salamonová a Honza Vácha. Výsledky našich závodníků stahujte zde.

Finální info k jarnímu soustředění

12.04.2012 14:20

Místo: Kunčice pod Ondřejníkem, RS Českých drah

Odjezd: 15.4. v 9:05 z vlakového nádraží, sraz již v 8:45

Návrat: 21.4. ve 12:15 (vlak. nádraží)

Cena: 1800 Kč, cena zahrnuje: ubytování, plnou penzi, dopravu, pronájem sportovišť

S sebou: vše uvedeno na informačním listu, který každý dostal

Doprovod: Polášek (724793968), Kopecký (721600632)

PŘI ODJEZDU NEZAPOMEŇTE ODEVZDAT PODEPSANÉ POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI S DATEM ODJEZDU!

Běh okolo Olešné

02.04.2012 10:21

Prvním závodem pomalu se rozjíždějící hlavní sézony byl pro náš oddíl Běh okolo Olešné. Závodí se na štrekařských distancích v příjemném prostředí přehrady Olešné. Letošního ročníku jsme se zúčastnili pouze s devítičlennou atletickou výpravou, což bylo zapříčiněno především mizerným počasím. Ti, kteří se však k závodu odhodlali, určitě nelitovali a běh v přírodě si zajisté užili. Nejvíce důvodů k radosti měl z našich Adam Krupa, který si na kilometrové trati v rámci své kategorie doběhl pro výborné druhé místo (4:04). Celkové výsledky ke stažení zde.

HAČ 2012

25.03.2012 13:04

V pátek 23. a v sobotu 24. 3. proběhl na naší škole XII. ročník Halového atletického čtyřboje. Letos se již klasického klání zúčastnilo sedm škol či oddílů téměř z celé Moravy. K vidění byla spousta skvělých výkonů, padlo i několik letitých rekordů. Naši školu/oddíl reprezentovala osmička závodníků ve složení: Hanousková, Křístková, Fonioková, Hrůzková, Junek, Vácha, Opravil a Valášek. V rámci jednotlivých disciplín se nejvíce dařilo Anežce, která obsadila druhou příčku na 40 m (6,27) a v dálce (452). Druhé místo pak vybojovali i Honza s Klárou - Honza na 40 m (5,94) a Klárča ve výšce (151). V samotném čtyřboji se na bednu z našich závodníků dostal (možná překvapivě) Kuba Valášek. Kuba si vytvořil osobák v každé ze čtyř disciplín, čímž si vybojoval prvním rokem mezi staršími žáky skvělé třetí místo. Soutěž družstev se nám bohužel již tolik nepovedla - skončili jsme čtvrtí o titěrných 12 bodů za Prostějovem. Těsná porážka je zklamáním především proto, že některé výkony našich závodníků a závodnic zůstaly hodně vzdálené jejich možnostem. Snad zase za rok...:) Kompletní výsledky stahujte zde.

Okresní kolo atletického trojboje

19.03.2012 11:04

O týden později, ale přece, přinášímě výsledky okresního atletického trojboje, který se uskutečnil v neděli 11.3. u nás v tělocvičně. Soutěže se zúčastnili atleti a atletky prakticky všech kategorií ze Slavie a z Orlové, nejvíce závodníků jsme však postavili my. Pobrali jsme spoustu diplomů, ty nejcenější za 1. místo ve své kategorii si pak odnesli Honza Vácha, Natálka Matušková, Barča Křístková, Domča Váchová a Bára Horáková. Celkové výsledky ke stažení zde.