Halový atletický čtyřboj

26.03.2011 17:47

Poslední závod halové sezóny - 11. ročník Halového atletického čtyřboje - je za námi. Jako domácí jsme letos postavili 2 družstva, tedy 16 atletů. Družstvo "A" se umístilo na výborném 3. místě za první ZŠ Englišovou (Opava) a druhou ZŠ Heyrovského (Olomouc). Družstvo "B"sice závodilo mimo soutěž, přesto jeho zástupci příjemně překvapili předvedenými výkony a množstvím osobních rekordů.

Individuálně se nejlépe prosadil David Hájek, který vyhrál běh na 40 m (5,61 s) a zároveň i celý čtyřboj v kategorii starších žáků. V mladších žákyních se výborně předvedla Magda Hrůzková, která zvítězila ve skoku dalekém (444 cm) a skoku vysokém (145 cm). Celkově pak obsadila druhou příčku. Neoblíbená bramborová medaile pak zbyla mezi mladšími žáky na Kubu Valáška.

I naši ostatní závodníci předvedli výborné výkony a hojně vylepšovali svá osobní maxima, za která jim gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. Kompletní výsledky stahujte zde.