Vánoční hala žactva

18.12.2011 10:40

V pátek a v sobotu jsme se zúčastnili posledního závodu letošního roku - Vánoční haly - který se konal ve vítkovickém atletickém tunelu. V pátek závodilo mladší žactvo, v sobotu pak jejich starší kolegové a kolegyně. Mezi mladšími se na stupních vítězů umístil Kuba Valášek, který byl druhý v dálce (512 cm) a třetí na 60 metrů překážek (9,69 sec), druhé místo pak obsadila i Saša Salamonová na šestistovce (2:07,51). Naše starší žactvo na druhý den přivezlo o jednu medaili více. David Hájek skončil druhý na překážkách (8,70 sec) a třetí v dálce (539 cm), Domča Váchová byla druhá v dálce (493 cm), Dušan Orlík pak třetí ve výšce (156 cm). Pochválit musíme i naše ostatní atlety, kteří si hojně zlepšovali osobáky nebo alespoň předvedli hezké výkony, které byly osobákům hodně blízko. Výsledky mloadšího žactva neleznete zde, staršího pak zde.