Okresní halový trojboj

16.03.2015 22:20

V neděli 15. března pořádala Slavia v naší tělocvičně Okresní halový trojboj pro všechny věkové složky. Největším tahákem akce a též důvodem rekordní účasti (110 závodníků) byla přítomnost úřadujícího dvojnásobného Halového Mistra Evropy v běhu na 400 metrů a havířovského rodáka Pavla Masláka. Pavel, který předával diplomy a sladkosti všem závodníkům, přišel nejčastěji do kontaktu s našimi závodníky, neboť TJ Start Havířov reprezentovala rovná padesátka atletů a atletek, přičemž 19 z nic se umístilo na medailových pozicích (z 33 možných). Vzhledem k velkému počtu našich medailistů uveďme alespoň ty, kteří ve svých kategoriích zvítězili: Tomáš Berger, Anička Okenicová, Honzík Klimecký, Viky Pálka, Robin Ďurik, Kuba Bystroň a Anežka Hanousková. O zřejmě nejhodnotnější výkon se pak postarala dorostenka Nikol Grögerová, která ve výšce zdolala 164 cm. Galerii naleznete zde, kompletní ýsledky zde.