Mistrovství Moravy a Slezska v halových vícebojích

26.01.2015 09:30

Prvním závodem v nové halové sezóně pro nás bylo Mistrovství Moravy a Slezska v Olomouci, kterého se zúčastnily 3 atletky a 3 atleti TJ Start. Nejlépe si vedla Lucka Höfrová, která ve své nové věkové kategorii starších žákyň obsadila 2. příčku v pětiboji výkonem 2556 bodů. Lucka překonala 3 roky starý oddílový rekord Domči Váchové, v závodě dokonce vytvořila stejný bodový zisk jako vítězka pětiboje, avšak v přímé konfrontaci naše atletka prohrála počtem "slabších" disciplín. V Lucčině výkonu jsou ještě obrovské rezervy, proto se je budeme snažit vyladit do vícebojařského MČR, kde bude ve hře velmi dobré umístění na hranici medaile. Pětiboj absolvovala mezi žačkami i Verča Zotyková, která skončila 14., mezi žáky se umístil na 6. příčce Patrik Borgul. Ostatní atleti z dorostenecké kategorie jeli testovat formu pouze na jednu disciplínu, výkony zatím však zůstaly daleko za očekáváním. Výsledky naleznete zde.