Mezinárodní dětské atletické hry - Varšava

21.06.2011 17:38

Během uplynulého víkendu se 2 naši atleti zúčastnili VI. ročníku Mezinárodních atletických her, které se pravidelně konají v polské Varšavě. David Lorenčič a Filip Lukša zde doplnili kádr vítkovických atletů, kteří v závodě vystupovali jako reprezentace ČR, přičemž se utkali se zástupci sedmi jiných zemí. Filip se představil na 1000 m, vinou nevolnosti a zdravotních potíží však s dosaženým časem 3:37,96 s obsadil "jen" poslední sedmou příčku. Za to David na šedesátce předvedl parádní zlepšení osobáku na 8,41 s, díky čemuž obsadil hezké čtvrté místo. Družstvo jako takové obsadilo v soutěží poslední osmou příčku, avšak děti si závody i město řádně užily a dojmy z výprava jsou tak veskrze pozitivní. Kompletní výsledky naleznete zde