HAČ 2016

04.04.2016 09:02

Šestnáctý ročník Halového atletického čtyřboje jsme společně s naší školou uspořádali poprvé až v dubnu, kdy už běžně bývá halová sezóna ukončena a atleti se naplno připravují na dráze. I přesto se na apríla sjeli do Havířova zástupci tradičních účastníků závodu, aby poměřili sílu ve sprintu na 40 metrů, v dálce, kouli a ve výšce. Naši závodníci obsadili stejně jako minulý rok 4. místo, což není úplně výsledek, jaký jsme si přáli. Trendem celého družstva byly osobní rekordy v dálce a v kouli, zatímco čtyřicítka a především výška se nepovedla podle představ. jedinou vyjímkou byl Viky Pálka s osobními rekordy ve všech 4 disciplínách. V jednotlivých disciplínách si nejlépe vedla Lucka Höfrová, která vyhrála kouli starších dívek za 10,03, sekundovala jí Niki Kubicová na druhém místě (9,13) a ve víceboji pak Zuzka Klimecká, která skončila těsne 4. mezi mladšími žačkami.

Halová sezóna je tak definitivně za námi a nyní již nic nebrání náročné přípravě na léto. Kompletní výsledky stahujte zde, galerii naleznete zde.